RC Rally Brno

translate to english

Konečné výsledky sezóny 2014

Publikováno 17.11. 2014

*
Sedmý ročník šampionátu Rally Brno máme úspěšně za sebou a zbývá jen sečíst body, odečíst nejhorší výsledky a ....
Letošní závěr sezóny byl opravdu dramatický do poslední chvíle a to hned na druhém a třetím místě, kde se spolu utkali Michal Bouchner a Petr Pavlát. Až poslední závod ve Vyškově udělal jasno v konečném pořadí. Petr Pavlát se vítězstvím dotáhl na stejný počet bodů jako měl Michal Bouchner a o pořadí tak rozhodovaly umístění v jednotlivých soutěžích, kde byl klíčový až počet třetích umístění!
Nádherný souboj až do konce.

Gratulujeme oběma a samozřejmě Markovi Střihavkovi, který je celkovým vítězem šampionátu Rally Brno pro rok 2014.

Celkové pořadí v šampionátu

Poř. Jméno VS FT OW BB ST FT WY VF Clk. Odečet Total
1 Marek Střihavka 50 50 50 44 46 50 50 44 384 44 340
2 Michal Bouchner 42 0 42 36 50 44 46 46 306 0 306
3 Petr Pavlát 46 46 41 40 41 39 42 50 345 39 306
4 Aleš Horák 40 44 40 42 42 42 44 42 336 40 296
5 Michal Oppitz 41 42 38 41 44 38 41 40 325 38 287
6 Čeněk Brychta 38 0 34 37 38 29 39 38 253 0 253
7 Jindřich Hrouzek 32 34 24 32 36 36 36 30 260 24 236
8 Jiří Martinek 31 33 32 31 34 35 34 34 264 31 233
9 Jakub Konecký 30 35 23 34 33 32 29 29 245 23 222
10 Ondřej Makal 23 31 29 33 32 31 30 32 241 23 218
11 Vlastik Pospíšil 29 32 26 29 31 30 33 31 241 26 215
12 Jiří Veselka 44 39 37 0 40 41 0 0 201 0 201
13 Lubomír Klinkáček 37 0 39 0 39 40 0 37 192 0 192
14 Jan Šmarda 28 0 28 0 37 33 22 33 181 0 181
15 Richard Nitsche 35 41 20 0 0 0 40 41 177 0 177
16 Petr Rovný 34 38 33 0 35 37 0 0 177 0 177
17 Adam Martinek 21 27 21 0 29 25 27 22 172 0 172
18 Tomáš Wagner 25 30 0 30 0 28 31 24 168 0 168
19 Jiří Neudert 26 29 30 0 0 26 21 28 160 0 160
20 Jan Rovný 24 36 27 0 0 34 32 0 153 0 153
21 Jaroslav Zvejška 17 26 19 20 24 24 0 17 147 0 147
22 Lukáš Hostinský 0 0 16 26 28 27 26 21 144 0 144
23 Michal Zatloukal 22 28 22 0 30 0 28 13 143 0 143
24 Sebastian Jan Veselka 39 40 36 0 0 0 0 0 115 0 115
25 Jiří Kostiha 18 23 0 23 23 0 0 14 101 0 101
26 David Čech 0 0 46 46 0 0 0 0 92 0 92
27 Jan Šrámek 0 0 44 0 0 46 0 0 90 0 90
28 Pavlína Hostinská 0 0 0 0 22 23 25 16 86 0 86
29 Jakub Zvejška 0 22 15 0 0 22 19 0 78 0 78
30 Lukáš Zámečník 0 0 0 0 0 0 37 36 73 0 73
31 Petr Wagner 19 25 0 19 0 0 0 10 73 0 73
32 Josef Vacek 0 0 0 0 0 0 35 35 70 0 70
33 Petr Zvejška 0 37 31 0 0 0 0 0 68 0 68
34 Marek Pástor ml. (SK) 0 0 0 21 27 0 0 20 68 0 68
35 Marek Pástor (SK) 0 0 0 18 26 0 0 19 63 0 63
36 Martina Korhelová 0 0 0 22 25 0 0 15 62 0 62
37 Adrian Dominik Veselka 20 24 17 0 0 0 0 0 61 0 61
38 Hanz Brich 0 0 0 50 0 0 0 0 50 0 50
39 Filip Strahal 0 0 0 39 0 0 0 0 39 0 39
39 Tomáš Procházka 0 0 0 0 0 0 0 39 39 0 39
41 Pavel Skoupý 0 0 0 38 0 0 0 0 38 0 38
41 Jožka Pekař 0 0 0 0 0 0 38 0 38 0 38
43 Tomáš Mikl 36 0 0 0 0 0 0 0 36 0 36
44 David Mišalko 0 0 35 0 0 0 0 0 35 0 35
44 Igor Stasz (PL) 0 0 0 35 0 0 0 0 35 0 35
46 Bedřich Štěpaník 33 0 0 0 0 0 0 0 33 0 33
47 Martin Kiehtreiber (AT) 16 0 0 17 0 0 0 0 33 0 33
48 David Žilík 0 0 0 0 0 0 20 12 32 0 32
49 Waldek Blachowski (PL) 0 0 0 28 0 0 0 0 28 0 28
50 Bartek Blachowski (PL) 0 0 0 27 0 0 0 0 27 0 27
50 Bedřich Štěpaník jr. 27 0 0 0 0 0 0 0 27 0 27
50 Josef Jandouš ml. 0 0 0 0 0 0 0 27 27 0 27
53 Michal Bělka 0 0 0 0 0 0 0 26 26 0 26
54 Milan Cendelín 0 0 25 0 0 0 0 0 25 0 25
54 Piotr Lipa (PL) 0 0 0 25 0 0 0 0 25 0 25
54 Marcin Wójcik (PL) 0 0 0 0 0 0 0 25 25 0 25
57 Michal Sibilski (PL) 0 0 0 24 0 0 0 0 24 0 24
57 Martina Pekařová 0 0 0 0 0 0 24 0 24 0 24
59 Marie Jandoušová 0 0 0 0 0 0 0 23 23 0 23
60 Dominik Oppitz 0 0 0 0 0 21 0 0 21 0 21
61 Robert Topinka 0 0 18 0 0 0 0 0 18 0 18
61 Josef Jandouš st. 0 0 0 0 0 0 0 18 18 0 18
63 Paweł Szykasiuk (PL) 0 0 0 0 0 0 0 11 11 0 11
64 Grzegorz Czerwiński (PL) 0 0 0 0 0 0 0 9 9 0 9

Kategorie Týmy

Poř. Jméno VS FT OW BB ST FT WY VF Clk. Odečet Total
1 Rebel Racing 96 96 94 92 87 90 92 94 741 87 654
2 Jipocar RC Racing Team 83 72 86 85 94 85 87 87 679 72 607
3 Five Team 74 82 74 86 76 79 81 77 629 74 555
4 BMW Falken Team 68 71 68 77 69 72 78 73 576 68 508
5 KENATRAM RC Rally Team 66 69 67 0 67 69 75 73 486 0 486
6 Brikul Racing 82 79 76 0 78 75 0 0 390 0 390
7 Hornet Racing Team 70 0 75 0 76 77 0 78 376 0 376
8 SpeedAngels 69 73 68 0 0 0 0 0 210 0 210

Kategorie Junior

Poř. Jméno VS FT OW BB ST FT WY VF Clk. Odečet Total
1 Adam Martinek 46 46 50 0 50 46 46 44 328 0 328
2 Jaroslav Zvejška 42 44 46 44 46 44 0 42 308 0 308
3 Tomáš Wagner 50 50 0 50 0 50 50 50 300 0 300
4 Jiří Kostiha 44 42 0 46 44 0 0 41 217 0 217
5 Jakub Zvejška 0 42 44 0 0 42 41 0 169 0 169
6 David Žilík 0 0 0 0 0 0 42 40 82 0 82
7 Marie Jandoušová 0 0 0 0 0 0 0 46 46 0 46
8 Martina Pekařová 0 0 0 0 0 0 44 0 44 0 44
9 Dominik Oppitz 0 0 0 0 0 41 0 0 41 0 41

Kategorie Historic

Poř. Jméno VS FT OW BB ST FT WY VF Clk. Odečet Total
1 Čeněk Brychta 46 0 46 50 46 42 50 50 330 0 330
2 Jindřich Hrouzek 44 44 41 44 44 46 44 42 349 41 308
3 Ondřej Makal 42 42 42 46 42 44 41 44 343 41 302
4 Jiří Veselka 50 50 50 0 50 50 0 0 250 0 250
5 Michal Zatloukal 41 41 40 0 41 0 40 41 244 0 244
6 Petr Wagner 40 40 0 42 0 0 0 40 162 0 162
7 Petr Zvejška 0 46 44 0 0 0 0 0 90 0 90
8 Josef Vacek 0 0 0 0 0 0 42 46 88 0 88
9 Jožka Pekař 0 0 0 0 0 0 46 0 46 0 46
Výsledky v tabulkách oficiálních výsledků budou aktualizované co nejdříve.
xvx


MZ-Racing - Největší internetový obchod s rádiem řízenými modely
Kleine | potisk týmových triček a mikin #kleineTeam Výrobce pneumatik pro RC modely

Celkové pořadí

Pořadí Jméno Body
1 Pavlát Petr 336
2 Horák Aleš 326
3 Wagner Tomáš 288
4 Pástor (SK) Marek 275
5 Klinkáček Luboš 266
6 Hostinský Lukáš 261
7 Pástor (SK) Marek ml. 261
8 Vacek Josef 261
9 Šmarda Jan 247
10 Daniel Ondřej 242

Kompletní výsledky

Týmy

Pořadí Jméno Body
1 RB Racing Team 615
2 Five team 592
3 RC Rally Slovakia Team 576

Kompletní výsledky

2WD

Pořadí Jméno Body
1 Daniel Ondřej 246
2 Pospíšil Vlastik 230
3 Toušek Petr 220

Kompletní výsledky

Pirelli Cup

Pořadí Jméno Body
1 Vacek Josef 344
2 Šuhaj Miroslav 308
3 Musil Martin 242

Kompletní výsledky

Junior

Pořadí Jméno Body
1 Pospíšil Kuba 334
2 Kudlička Tomáš 215
3 Toušek ml. Petr 178

Kompletní výsledky

Veteran

Pořadí Jméno Body
1 Pavlát Petr 350
2 Vacek Josef 322
3 Pospíšil Vlastik 297

Kompletní výsledky

Historic

Pořadí Jméno Body
1 Hostinská Pavlína 308
2 Šmarda Jan 288
3 Klinkáček Lubomír 282

Kompletní výsledky